محصولات

محصول اصلی شرکت مرغ پرور جوجه یکروزه گوشتی می باشد که این محصول با برنامه ریزی تولید متوالی برای فارمهای مرغ مادر مرغ پرور بطور مستمر در اختیار مشتریان قرار می گیرد . نژاد جوجه های تولیدی راس 308 می باشد . تمامی سعی همکاران ما در فارمهای مرغ مادر و کارخانه جوجه کشی تولید جوجه با کیفیت با وزن گیری بالا و ایمن در مقابل بیماریهاست . موقعیت مکانی کارخانه جوجه کشی در مرکز کشور و در نزدیکی شاهراه سلفچگان این امکان را فراهم آورده است تا جوجه های تولیدی در کمترین زمان ممکن در سرتاسر کشور از شرق و غرب و شمال و جنوب به واحد های مرغداری مشتریان ارسال گردند . این موضوع باعث شده است تا شرکت مرغ پرور بتواند محصولات خود به کشورهای همسایه نیز خصوصا عراق و ارمنستان صادر نماید.

شرکت مرغ پرور بنا به درخواست مشتریان و عموما با هدف صادرات به کشورهای همسایه خصوصا کشورهای آسیای میانه تخم مرغ نطفه دار نژاد راس را در بسته بندی های مناسب صادراتی و تحت شرایط حمل و نقل ایمن در اختیار مشتریان خود قرار می دهد .این تخم مرغ ها که در واحد های مرغ مادر به تولید میرسند این تخم مرغ ها قبل از بسته بندی و ارسال مورد نظارت دقیق و گرید بندی قرار می گیرد و طبق دستورالعمل فنی مناسب به مقصد کشور های همسایه حمل می گردند تا در این پروسه دچار کمترین میزان افت هچ گردند.

بخشی از جوجه های تولید شده در کارخانه جوجه کشی در واحدهای گوشتی شرکت و یا تحت اجاره شرکت پرورش می یابند که در این بخش مرغ گوشتی زنده برای ورود به بازار مصرف در اختیار کشتارگاههای استان مرکزی و استانهای همجوار قرار می گیرد . این محصول بدلیل اینکه تحت کنترل و نظارت مستقیم شرکت بر بهداشت و جیره غدایی و سایر موارد فنی از مزرعه مرغ مادر گرفته تا تولید جوجه یکروزه و نیز پرورش مرغ گوشتی از کیفیت قابل توجهی برخوردار می باشد.

شرکت مرغ پرور در کنار تامین نیاز واحد های خود به نهاده های کشاورزی و نیز افزودنی های خوراک دام و طیور این محصولات را از منابع با کیفیت تهیه و در کنار محصولات اصلی تولیدی به مشتریان خود عرضه می کند  . جهت ارائه بهتر این خدمت پروژه احداث کارخانه تولیدی خوراک دام و طیور آماده مرغ پرور در حال اجرا میباشد که پیش بینی می شود در سال 1398 به بهره برداری برسد که از آن پس خوراک مورد نیاز واحدهای مشتریان بطور آماده به ایشان ارائه خواهد شد.